Miś Sp. z o.o. - Producent zabawek pluszowych | Poznaj naszą firmę !
57481
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57481,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,transparent_content,overlapping_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 

O NAS

Kim jesteśmy?

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,

Historia nasza, jako producenta rozpoczyna w 1989 roku od produkcji zabawek pluszowych, nieco później jako wytwórcy miękkich mebli dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na szeroką skalę klappmateraców i poduszek do mebli ogrodowych. Są to przede wszystkim wszelkiego rodzaju styropianowe miękkie i twarde siedziska, jak sakwy, poduchy, pufy, wyroby piankowe, jak: klappmaterace, matercyki do dziecięcych łóżek, sofy, foteliki stanowiące wyposażenie dziennych pokoi, sal zabaw, przedszkoli i szkół.

Komfort, relaks, zadowolenie

Najwyższa jakość

Od momentu powstania firmy, produkowane przez nas towary sprzedajemy na rynek krajowy i przede wszystkim na rynek europejski, co jest dowodem na to, że są to wyroby pożądane, o dobrej jakości, ciekawym wzornictwie i nowoczesnym rozwiązaniu. Oparte na najnowszych trendach. Nasza oferta stale wzbogaca się o nowe wzornictwo. Czynnie uczestniczmy w targach branżowych.

a

Poznajmy się

Patrzymy w przyszłość

Stałe i szerokie kontakty handlowe na rynkach europejskich pozwoliły nam osiągnąć znaczące miejsce w Europie jako producenta i dostawcę towarów, które oferujemy. Specjalizujemy się również w szyciu pościeli, obrusów, tapicerki meblowej, wózkowej i innych nietypowych zleceń.

Wszystkich, chcących przekonać się o powyższym, że nasze produkty warto kupować, warto posiadać – zapraszamy do kontaktu z nami.